Register

BlackHatProTools :: The Best Private Black Hat SEO Forum - Premium SEO Tools, SEO Tutorials, E-Commerce Forum, Best CPA Niches, Making Money Online Methods, Backlinks, Affiliate Marketing, Dropshipping & Elite Proxies!

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

BHPT VIP

Make Money Method Zyzz

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52
    Contributor

Cool [מטבע] [קריפטו] Crypto Hacker להדפיס כסף בעולם הקריפטו

This is content in Hebrew

איך לצאת מעבדות ושעבוד אל
    חירות וחופש כלכלי בעזרת
    לפטופ, חיבור אינטרנט ושעתיים
    של עבודה ביום מהבית?

היי, כאן איתמר בלומנפלד

אם אתם מזדהים עם חלק מהמשפטים הבאים
    המשיכו לקרוא את העמוד עד הסוף.
    העמוד הזה יכול לשנות את חייכם.

אתם מבלים את רוב שעות היום שלכם בעבודה שאתם לא אוהבים
    במקום להיות עם האנשים החשובים לכם!

אתם עובדים קשה מאוד, מאות שעות בחודש,
    רק בשביל לקבל פירורים מהבוס...

אתם חייבים לקום כל יום מוקדם בכעס ולהיכנס לפקקים כדי להגיע לעבודה,
    וחוזרים הביתה בשקיעה עצבניים

אתם חיים את חייכם "לפי הספר" מהגן ועד אחרי האוניברסיטה,
    ועדיין מתקשים להתפרנס.

אתם מאמינים שאי אפשר לצאת מהמעגל הזה,
    שזה קבוע מראש ושכולם עוברים את זה.

אין לכם את החופש הכלכלי שאותו אתם צריכים, אתם לחוצים כלכלית
    וחייבים לעבוד קשה יותר כדי לעמוד בתשלומים השונים.

ניסיתם כל מיני "השקעות" / "קורסים"
    וכל הכסף הלך לפח.

אתם רוצים להאמין שאתם יכולים לצאת מזה,
    אבל משהו גורם לכם להישאר סקפטיים וחלשים.

אתם מכירים אדם קרוב שהתעשר במהרה וחי חיים מדהימים,
    וחושבים שהיה לו מזל....

החיים לא אמורים להיות ככה

מה כולנו סך הכל רוצים?
    להיות עם המשפחה. להיות מאושרים, להנות ולחוות דברים מדהימים. להיות מסוגלים לספק למשפחה שלנואת הביטחון הכלכלי שהם כל כך צריכים. לשלם את החשבונות בזמן, לשים אוכל על השולחן.לעסוק במשהו שאנחנו אוהבים, שיהיה לנו את הזמן והכסף לעסוק בתחביבים שלנו ולהיות עם החברים הטובים שלנו. ובעיקר המון שקט נפשי. חיים יוצאי דופן.

אבל מרבית האנשים כבר התרגלו אל הבינוניות, אל ההישרדות.
    התרגלו לקבל הכל כאילו זה מה שצריך לקרות ולא להאמין בעצמם.
    התרגלו להוריד את הראש ולקבל ממישהו אחר עבודה קשה במשכורת נמוכה, ולא להתלונןוהאמת היא שזה לא אשמתם...
    עוד מתקופת הילדות חינכו אותנו ש"ככה זה וזהו" ש- "אלו הם החיים" שאין מקום ל"פנטזיות".שצריך ללכת, לעבוד קשה 40-50 שנה, 10-12 שעות כל יום, ואז לפרוש בגיל 67, להנות כמה שנים ולמות.שצריך לקבל את מה שיש ולשתוק. ובמקרה הטוב לשרוד.

!!!ואני אומר - לא
    מגיע לך לחיות חיים מדהימים!

תאר לך איזו הרגשה מדהימה זו תהיה לקום כל בוקר, רגוע, נינוח, לקחת את הזמן. אין לך לאן למהר...
    אתה יודע שעשית אלפי שקלים בזמן שישנת. ושהכסף ממשיך לזרום לחשבון הבנק שלך לא משנה מה אתה עושה.

בזמן שכולם נוסעים בפקקים לעבודה... אתה יכול להרשות לעצמך לשתות שייק פירות על חוף הים או במקום
    מדהים אחר, לחשוב על החיים ולהעריך את כל מה שיש לך.
    האם אתה מודע לכך שיש אנשים שחיים כך?! בלי לחץ, בלי דאגות כלכליות.

מגיע לך לחוות הצלחה כלכלית על בסיס יומי, לתרום לעצמך, למשפחה שלך, לסביבה ולהנות מהגשמה עצמית!

מגיע לך!
    ואני אגלה לך סוד... אתה גם יכול!

הכאב שהצמיח לי כנפיים

אומרים שבכל קושי טמונה הזדמנות , ובכל כאב טמונה התפתחות.
    יום אחד ישבתי בדירת החדר שלי וזה פשוט הגיע אלי... תובנה אדירה.
    הבנתי שהחיים קורים עכשיו, ואין חזרה גנרלית!
    הבנתי שמה שקורה לי עכשיו בחיים עכשיו, הוא באשמתי ובאחריות המלאה שלי.ושבכוחי לשנות את חיי אם רק אחליט, אקח אחריות ואפסיק להאשים את הסביבה במצב שלי!

תמיד ידעתי שיש אנשים עשירים, אבל לא הבנתי איך הגיעו לזה..ואז נפלה עוד תובנה!אם יש מישהו שכבר עשה את זה, גם אני יכול!בעצם, למה לא? כל החיים עוד לפני. רגע של אומץ.

את ה48 שעות הבאות העברתי בקריאת ספרים. רכשתי מיד
    את הספר "אבא עשיר, אבא עני"
    שחבר המליץ לי לקרוא כבר לפני שנה וחצי... התחלתי לקרוא אותו בשקיקה.
    כשסיימתי דמעות חנקו אותי. הבנתי כל כך הרבה דברים שהייתי בשוק טוטאלי.הבנתי למה 95% מהאנשים נמצאים בתוך מירוץ עכברים הרסני(ואני עוד הייתי ביניהם)

ואיך רוב האנשים מוכרים את הזמן והחופש שלהם עבור כסף.
    לא האמנתי למראה עיניי, לא האמנתי שאני עובד 12 שעות ביום בשביל משכורת רעב...בזמן שמיליוני אנשים אחרים שקצת פתחו את הראש וקראו את הספרמרוויחים מאות אלפי שקלים בשנה וחיים בחופש כלכלי וחירות מוחלטת

באותו היום קיבלתי החלטה!
    רשמתי על נייר את הסכום שאני רוצה להרוויח בחודש הבא.8000 ש"ח היה נראה לי באותו הזמן סכום מדהים. אז כתבתי אותו. בכמה ימים לאחר שכתבתי את הסכום על הנייר התחילו לקרות דברים מדהימים.

המאבק שלי

יום למחרת, בגלל ששוב חיפשתי להרחיב את התודעה בנושא, נפתחו בפניי אינספור הזדמנויות
    להכנסות באינטרנט. הייתי מופתע מעצם זה שהן קיימות כי לא דמיינתי דבר כזה.
    מצאתי כל מיני שיטות להרוויח כסף באינטרנט, אבל לא הייתי בטוח שזה אפשרי.הייתי סקפטי ופחדתי. אבל גם הרגשתי שהחיים שלי חייבים להשתנות. אומץ מילא אותי והתגבר על הפחד!

איכשהו הגעתי לתחום אחד שנורא סקרן אותי, בניית רשימות תפוצה בחו"ל באינטרנט.
    ראיתי במו עיניי כמה אנשים שהרוויחו אלפי דולרים בתחום הזה!
    זה עניין אותי מאוד והתחלתי להרגיש רעב אמיתי להצלחה. התחלתי לקרוא כל פיסת מידע
    שמצאתי באינטרנט על התחום...

מחוסר זמן ואנרגיה לא יכולתי להשקיע הרבה זמן. אבל עשיתי מה שיכולתי.הייתי מגיע הביתה ב22:30 הרוס מעייפות ועדיין יושב על המחשב קורא ומנסה.כל האינטרנט היה מפוצץ במידע, רובו לא היה עדכני והביא אותי להפסיד כסף.

דמיינתי את עצמי מוכיח לכולם שהם טועים.דמיינתי את עצמי מרוויח עשרות אלפי דולרים באינטרנט...
    בדיוק כמו אותם אנשים שראיתי במו עיניי!
    במשך הערבים הבאים פנטזתי על זה. אפילו חלמתי על זה...
    ובכל בוקר העיר אותי השעון המעורר ב06:00 לעוד יום עבודה מפרך והרסני.

ככה עברה שנה שלמה. שנה שלמה של מאבק בעצמי ובסביבה שהורידה אותי כל פעם לקרקע.
    בכל פעם שניסיתי לעשות את מה שאומרים לי הספרים והקורסים שרכשתי - נכשלתי.
    בכל פעם שנכשלתי. המשפחה שלי והחברים ניסו להוריד אותי יותר ויותר, עד שכמעט נשברתי.
    הפסדתי את כל הכסף שעבדתי עבורו במשך חצי שנה שלמה. הייתי נואש, עצבני ומדוכא.

התחלתי לחשוב שכל זה היה לשווא. שאי אפשר באמת לעשות כסף באינטרנט ושכולם צדקו...התחלתי לדמיין שאני אצטרך להמשיך לעבוד ככה, עד גיל 60. אולי אמצא עבודה קצת יותר טובה.אבל - לעולם - לא יהיה לי חופש אמיתי. שקעתי לתוך דיכאון...

עד שהבנתי משהו...

האיש שהציל את חיי

לפתע זה היכה בי - הבנתי שפחדתי להיכשל. הבנתי שפחדתי להפסיד כסף ...והפחד גרם לשיתוק
    עד כדי כך פחדתי שלא הייתי מוכן לבטוח באף אחד. ניסיתי לעשות הכל לבדי. ונכשלתי שוב ושוב ושוב.
    פתאום הבנתי! אני חייב לקחת מישהו שכבר עשה את זה ויודע איך עושים את זה - ולחקות אותו.
    ב8 שעות הבאות גלשתי בכל רחבי האינטרנט בניסיון למצוא מנטור/מאמן שיראה לי איך עושים זאת נכון!לא מצאתי איש שמסכים ללמד אותי מלבד אדם אחד מיוחד שגר בפנמה.

פניתי אליו ודיברתי איתו בסקייפ, הוא נראה אמין מאוד... חוץ מזה שאני לא מכיר אותו והוא גר במדינה רחוקה.לאחר בירורים הבנתי שמדובר באחד המנטורים החזקים בתחום.תחילה הוא לא הסכים ללמד אותי כיוון שלא היה לי שום ידע בשיווק או באינטרנט...אך המשכתי לבקש ולהיות איתו בקשר מספר ימים עד שהשתכנע.אני זוכר את הרגע הזה, הרגע הגורלי שבו הוא אמר לי את המחיר. הלב שלי התחיל לרעוד
    .

הוא ביקש סכום שהיה אסטרונומי בשבילי באותה תקופה של $8000

באותם הימים היה לי בחשבון הבנק 4700 ש"ח שהיו אמורים להספיק לחודשיים שכירות ומעט אוכל.
    ידעתי שאני לא יכול להוציא סכום כזה - ומצד שני - ידעתי שאני לא יכול להרשות לעצמי לוותר על זה!!!

מצאתי את ההזדמנות לצאת לחופשי, אני מדבר עם אדם שהראה לי תוצאות של $40,000 בחודש מהבית!!איך אוכל לוותר על הזדמנות כזאת?...

... אבל אולי זה עוקץ?... אבל אולי לא אצליח?... אבל אולי אכנס לחובות?... מה יגידו כולם?... אולי הוא פשוט יברח לי עם הכסף?
    רעשים קטנים החלו להופיע לי בראש. שמעתי פתאום את כל קולות הסביבה... ובנוסף לא היה לי את הכסף.כמעט נשברתי ואמרתי לו שאין לי את הכסף.

... אבל רגע אחד של אומץ אחז בי

התקשרתי ונפגשתי מיד עם חבר טוב שלי, וביקשתי ממנו את הכסף כהלוואה. $8000...החבר בהתחלה היה מעט המום, אבל כשהבין שזו הזדמנות של פעם בחיים בשבילי ואין לי מישהו אחר לבקש ממנופשוט הסכים. הוא מיד העביר לי את אותם $8000.

פתאום מצאתי את עצמי עם כל הכסף שלו הייתי זקוק - הייתי המום.

...עוד באותו היום קיבלתי החלטה ושילמתי למנטור שלי. (נקרא לו סופרמן)פחדתי. רעדתי. אבל הייתי חייב לעשות את זה. למען העתיד שלי. לא יכולתי לסבול יותר.הרגשתי כמויות מטורפות של אומץ באותו היום. וזה היה היום ששינה את הכל...

סופרמן

סופרמן ואני היינו עושים שיחת אימון פעם בשבוע בסקייפ...
    הוא היה מלמד אותי ומסביר לי בדיוק מה לא עשיתי טוב. ומה אני כן צריך לעשות.הוא גילה לי את הסודות הקטנים שלא ידעתי ולא הייתי מגלה!

זה היה מדהים כמה פשוט זה היה איתו.הרגשתי מטופש שניסיתי לעשות את זה לבד
    במקום להתייעץ עם מישהו שכבר עשה את זה.
    אני קורא לו סופרמן - כי הוא הציל אותי מכל הבלאגן
    שבו הייתי שרוי, הוא עבד איתי מנטאלית וראה מדוע אני נכשל.
    הוא הוציא אותי מהבור ושינה את חיי מהקצה לקצה
    העברתי עוד חודש בלמידה מתמדת ופעילות. חודש של דיכאון לקום שוב בבוקר לעבודה... אבל התהליך החזיק אותי ונתן לי מוטיבציה אדירה לקום בבוקר.
    היה לי אפילו מוטיבציה אדירה לעבוד, כי ידעתי שכשאני חוזר הביתה אני אצלול לתוך העבודה על העתיד שלי.ידעתי שאני סובל אבל המצב זמני, הייתי תשוש רוב הזמן כי הייתי חייב לעבוד עוד יותר קשה מלפני כן.אבל הפעם עבדתי עבור עסק משלי. וזה ריגש אותי מאוד!
    חודשיים שלמים עברו - ועדיין לא ראיתי דולר.

באותו היום, הרגשתי כאילו שוב הכסף הלך לפח כמו הקורסים הקודמים.. והתחלתי לחשוב שלילי.אבל הפעם בניגוד לפעמים הקודמות היה לי מנטור שתפס וניער אותי. הוא אמר לי שזה תהליך, זה עסק.
    וכמו בכל עסק - צריך להשקיע זמן וכסף וצריך לתת אמון מלא בתהליך - עוד לפני שרואים כסף!
    כמו זרע שנשתל באדמה, ואנחנו משקים אותו ומשקים אותו... והוא עדיין לא צומח!אבל יום אחד, אם נמשיך ... הוא פתאום יצמח לגבהים עצומים! (אלא אם נפסיק להשקות אותו)
    העצה של סופרמן הדהדה באוזניי והמשכתי לעבוד אף יותר חזק על העסק, מבלי שראיתי תוצאות.האמנתי בתהליך, נתתי לזה צ'אנס.... וזה קרה!

אחרי 3.5 חודשים הגעתי להכנסות של 7800 ש"ח , כמעט כמו המטרה שרשמתי לי על נייר באותו היום!

הייתי המום!!!
    לא האמנתי למראה עיניי, אני זוכר את היום הזה.אני רואה 7800 ש"ח שנכנסו לחשבון הבנק שלי ואני בעננים.... לא ידעתי מה לעשות עם עצמי מרוב אושר.אבל סופרמן הוריד אותי מהר מאוד לרצפה. ואמר לי שאני חייב להמשיך במומנטום.
    באותם הזמנים החלטתי ללכת על כל הקופה. התפטרתי מהעבודה שלי. כולם היו המומים....
    תוך חודש אחד בלבד הכפלתי את ההכנסה שלי. הגעתי ל16,500 ש"ח בחשבון הבנק!!!

כסף התחיל להיכנס אל חשבון הPaypal שלי יום יום, ללא הפסקה... (גם בזמן שאני ישן!!!)
    היו לי אפילו ימים משוגעים כאלה...

שמרתי על המומנטום...

הגעתי לרווחים מדהימים ויוצאי דופן. לא האמנתי...
    עשיתי כמעט את כל המשכורת שהייתי מרוויח בחודש ברשת ההמבורגרים - ביום מהבית!!!
    ...לקח לי הרבה מאוד זמן לעכל את זה, זה אפשרי!
    אני עדיין זוכר שאני יושב מול המחשב, בוהה במסך ולא מאמין...

1300$ בשעתיים של עבודה מהבית!

חשבון הפייפאל שלי התחיל להיראות ככה...

כשאין לך לחץ כלכלי, החיים פשוט יפים ורגועים יותר

כשאתה מרוויח אלפי דולרים ביום, הכל נהיה רגוע ושליו.
    אתה קם בבוקר עם חיוך, בלי לחץ, בשלווה, בביטחון.
    אתה לא ממהר לעבודה שלך, לא ממהר לשרת את הבוס. כי אתה הבוס.אתה יכול לעבוד מכל מקום בעולם, אתה יכול לעשות מה שבא לך , מתי שבא לך ועם מי שבא לך...

אתם יכולים לתאר את זה?אלה הם חיים יוצאי דופן. ואלה הם החיים שלי. אני מזמין אותך לחיות כך את חייך!
    לקום מתי שאתה רוצה, לטייל איפה שאתה רוצה בעולם, לקנות את מה שבא לך..לגור בבית חלומותיך ולהיות חופשי ומאושר! מה עוד צריך?

יכולתי להראות לך עוד אלפי תמונות של טיולים שלי ברחבי העולם וחוויות...
    אבל אני לא הנושא כאן - אלא את/ה!
    ואני רוצה להראות ולהוכיח לך - שזה אפשרי!אני ההוכחה לכך שהכל אפשרי , שכל אחד יכול לקבל שליטה על חייו!"ככל שנשתחרר מהפחדים שלנו, נוכחותנו תשחרר אחרים מפחד"

זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות.
    אני כבר ניצחתי את הפחד, ועכשיו אני רוצה לעזור לכמה שיותר אנשים לעשות זאת..

חופש כלכלי זה לא רק עבור הדברים החומריים...

חופש כלכלי זה להיות שם בשביל הילדים שלך כשהם יוצאים מבית הספר.זה להיות זמין עבור ההורים שלך בזמן מצוקה.זה לראות סרט שבא לך ב2 בלילה בלי רגשות אשם.זה לא לפחד מחשבונות שקיבלת במוסך או בקניות.זה להיות סופסוף מישהו שנמצא בקרבת משפחתו כל הזמן...שומר עליהם, דואג להם ומספק להם את מה שהם צריכים כדי לחיות חיים טובים!

אתה יודע שאתה מגשים את היעוד שלך כשאתה עוזר לחייל קרבי להרוויח יותר מהמפקד שלו....

אחרי מס' חודשים כאלה, פנו אלי מס' אנשים המומים שראו שאני מטייל בעולם ומרוויח סכומים
    מטורפים וביקשו ללמוד ממני...

תחילה סירבתי ולא חשבתי שזה רעיון טוב ללמד את העסק הזה.. אלא לשמור אותו לעצמי.אבל אז חשבתי לעצמי:הרי סופרמן לימד אותי את זה ולא שמר את זה לעצמו, הוא עזר לי ושינה את חיי מהקצה אל הקצה.
    איזה זכות יש לי לא לעשות את זה?!
    איזה זכות יש לי לא לעזור למאות ואלפי אנשים ברחבי הארץ לצאת לחופשי כמוני?

ואז הבנתי...זה היעוד שלי.

וכהוקרת תודה ליקום - קיבלתי החלטה:אני הולך ללמד מאות, ואפילו אלפי אנשים את השיטה הסודית שלי.שיטה שיכולה במס' חודשים בודדים לגרום להם לצאת לחופשי, לחירות כלכלית ורוגע נפשי מדהים!אז לקחתי מס' אנשים שפנו אלי , ופשוט לימדתי אותם הכל... והתוצאות לא איחרו להגיע.

מפטר הבוסים!

לא מזמן נתנו לי את הכינוי הזה.

אני חושב שאני יודע למה
    אני עוזר ליותר ויותר אנשים לפטר את הבוס.

לצאת לחופשי ולחיות חיים של שפע כלכלי

ורוגע נפשי.

זה מרגש אותי כל פעם מחדש שמישהו פונה אלי
    ואומר לי שהוא מתכוון להתפטר ולהתחיל
    דרך חדשה.
    זה מרגש אותי עוד יותר לדעת שאני עזרתי לאותו אדם
    וסובבתי לו את הראש לראות דברים אחרים!

תבינו...
    אין לי שום דבר נגד בוסים! אבל...

יש לי הרבה מאוד דברים נגד עוני, מחסור, פגיעה ביצירתיות, חוסר הגשמה, עבדות.
    אני רואה את זה כאבסורד שרוב האנשים באמת מאמינים שהם חייבים לעבור את זה.
    באמת חייבים לעבוד קשה בשביל לחם. להסתובב סביב עצמם 12 שעות ביום ולחזור הביתה עצבניים ועייפים.

העולם השתנה.

וזה באמת מכעיס אותי שהעלימו מכם את המידע הזה עד היום.
    היום, באמת ובתמים כל אחד שיש לו מחשב וחיבור לאינטרנט יכול להגיע להכנסות

של אלפי ,עשרות אלפי ומאות אלפי שקלים בחודש.

תסתכל עמוק עמוק לתוך חייך.
    האם אתה חי את החיים שמגיע לך לחיות?
    האם אתה מרוויח כמה שאתה שווה?
    האם יש לך את הזמן למשפחה ולחברים שאתה אוהב?
    האם אתה מרגיש תחושת מיצוי וסיפוק מעיסוקך?האם יש לך ביטחון כלכלי מלא?
    האם יש לך את הרוגע הנפשי והחירות שלהם אתה זקוק?

אם ענית על אחת מהתשובות ב "לא". הגיע הזמן לשינוי!
    אני יכול לעזור לך ולקחת אותך למקום אחר

עמוד מכירה מלא כולל עדויות לחץ כאן

:הורדה
    ⇩⇩⇩⇩⇩⇩⇩
    ** Exclusive VIP MEMBERS Content: Reply to see the content **

Click here to become VIP Member to download or access it!

This is Spanish when your not looking

♔ Administrator ♔

Awesome share, thanks for your constant contribution

V.I.P Premium Member

thanks,bro

V.I.P Premium Member

thanks for the share

V.I.P Premium Member

thanks for this

V.I.P Premium Member

tnx .

V.I.P Premium Member